SPRÓBUJ NA DOBRY POCZĄTEK.

UMÓW JAZDĘ PRÓBNĄ I WYBIERZ SWOJE NOWE BMW!

Umów jazde próbną

SPRÓBUJ NA DOBRY POCZĄTEK.

UMÓW JAZDĘ PRÓBNĄ I WYBIERZ SWOJE NOWE BMW!

Symfonię przyjemności można zacząć „od Bacha”, Ty możesz rozpocząć ją także od czegoś na B, a dokładniej od przetestowania nowego BMW. Dlaczego? Bo BMW to przede wszystkim emocje, radość z jazdy i niezaprzeczalnie dobry wybór. Przekonaj się o tym w BMW Inchcape.

Jazda próbna w Inchcape to więcej niż test samochodu, to przygoda i podróż do świata, w którym uśmiech pojawia się na twarzy już od pierwszej minuty za kierownicą. Właśnie chyba za to lubimy naszą pracę najbardziej. Wyzwalamy emocje i sprawiamy radość. Szukamy i znajdujemy model, który jest perfekcyjnie dopasowany do potrzeb nowego właściciela. Nie musisz wierzyć nam na słowo, ale możesz nas sprawdzić.

Zapewniamy pełne wsparcie całego zespołu na każdym etapie - od wyboru, przez jazdę, aż po sam odbiór. A gdybyś potrzebował finansowania? Znajdziemy coś równie dostosowanego do Twoich potrzeb, jak Twoje nowe BMW! Twoim zadaniem jest wybrać, naszym sprawić, by to było Twoje jedyne zadanie!

TWOJE BMW JUŻ TU CZEKA.

TWOJE BMW JUŻ TU CZEKA.

Masz swoje potrzeby, a my samochód, który im sprosta. Znajdziemy go dla Ciebie.

DOPASOWANE DO CIEBIE

DOPASOWANE DO CIEBIE

Znajdziemy odpowiedni model i formę finansowania.

NA TWOICH WARUNKACH

NA TWOICH WARUNKACH

Fantastyczny model jazdy testowej, byś sprawdził swój przyszły samochód w Twoim środowisku.

I TO WSZYSTKO

I TO WSZYSTKO

W BMW Inchcape resztą nie musisz się martwić. Doradzimy i pomożemy z wszystkimi formalnościami.

27 000 PLN dopłaty*. BMW iX3 czeka na Ciebie.

A MOŻE CHCESZ WYBRAĆ SAMOCHÓD DOSTĘPNY OD RĘKI?

Wybierz swoje nowe BMW bez wychodzenia z domu i wyjedź nim z salonu nawet jutro.

Umów jazdę próbną - BMW serii 1

co wybrać

BMW serii 1.

ZOSTAŃ MIEJSKĄ LEGENDĄ!

Miasto to dżungla. Pewnie nie raz to słyszałeś, ale… to prawda. Sprawne poruszanie się w niej zapewnia niewielki rozmiar, zwinność i dynamika, która pozwoli przedostać się z jednego końca metropolii na drugi w mgnieniu oka. Takie jest BMW serii 1.

co wybrać

BMW serii 2.

SIŁA STYLU!

Jeden rzut oka wystarczy, by zauważyć, że ten model to prawdziwy atleta ulic. Zwarta sylwetka nie tylko budzi uznanie, ale dodatkowo robi to z niesamowitą gracją i stylem. Nie może zatem dziwić, że seria 2 Coupé jest często pierwszym wyborem do miasta.

Umów jazdę próbną - BMW serii 2
Seria2

co wybrać

BMW serii 2 Active Tourer.

NA JESZCZE WIĘKSZĄ RADOŚĆ!

BMW serii 2 Active Tourer łączy sportowy charakter z wygodą w podróży, które szczególnie docenią młodzi rodzice. Praktyczne schowki i elastyczne zarządzanie przestrzenią to tylko niewielka część zalet, jakie odkryją przyszli nabywcy.

co wybrać

BMW serii 3.

DO 3 RAZY SZTUKA!

Legendarna seria, linia, styl – definicja samochodu wszechstronnego, który dopasowuje się charakterem do oczekiwań. Sportowa limuzyna to określenie, które definiuje BMW od dekad. Jakie jest BMW serii 3? Jak zwykle. Dos-ko-na-łe, pod każdym względem.

Seria 3
Umów jazdę próbną

co wybrać

BMW serii X.

JEGO WYSOKOŚĆ - RADOŚĆ!

Właściwie to powinniśmy byli napisać „ich wysokość”, bo mowa tu o odmianach X: BMW X1 oraz X2, które nie tracąc nic z charakteru, dają po prostu więcej. Więcej radości, więcej charakteru, więcej przestrzeni, długo możemy tak wymieniać, a jest tego… więcej!

Twoje nowe BMW - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody