Otwórz się na jakość i innowacje.

Odkryj nowoczesne i komfortowe rozwiązania w naszym serwisie.

Otwórz się na jakość i innowacje.

Odkryj nowoczesne i komfortowe rozwiązania w naszym serwisie.

Z myślą o komforcie naszych Klientów upraszczamy i unowocześniamy usługi.
Usługi serwisowe świadczymy z dbałością o komfort i bezpieczeństwo. Teraz przyjmiemy Twój samochód do serwisu zapewniając Ci ograniczenie kontaktu bezpośredniego.
Kluczykomat to nowe rozwiązanie, które usprawnia proces przekazania i odbioru samochodu z serwisu oraz uleastycznia godziny, w których możesz korzystać z naszych usług.

Poznaj Korzyści:

1. O każdej porze.

Zostawiasz samochód w serwisie, kiedy to dla Ciebie wygodne - o dowolnej porze, przez całą dobę - nawet poza standardowymi godzinami pracy naszego serwisu.

2. Bezkontaktowo - bezpiecznie i wygodnie.

Nie kontaktujesz się bezpośrednio z obsługą serwisu. Zostawiasz kluczyki w kluczykomacie, a dalej już na smartfonie kontrolujesz zakres i przebieg naprawy, a także akceptujesz jej koszty i dokonujesz płatności online.

3. Intuicyjna obsługa.

Obsługa kluczykomatu jest intuicyjna i prosta. Logujesz się za pomocą numeru rejestracyjnego lub swojego numeru telefonu, a listę preferowanych usług serwisowych potwierdzasz swoim podpisem na ekranie.

Zobacz video.

BMW

Obsługa serwisowa online - krok po kroku:

Zarejestruj swoją wizytę serwisową.

Zarejestruj swoją wizytę serwisową.

W każdej chwili i w każdym miejscu możesz skorzystać z aplikacji MY BMW, by zarejestrować swoją wizytę serwisową online. Tam określisz zakres preferowanych usług.
Zostaw kluczyki w kluczykomacie.

Zostaw kluczyki w kluczykomacie.

W dowolnym czasie możesz się pojawić w naszym salonie. Identyfikując się numerem rejestracyjnym swojego pojazdu zostawisz kluczyki w kluczykomacie, potwierdzając rejestrację podpisem.
Śledź na bieżąco stan swoich napraw.

Śledź na bieżąco stan swoich napraw.

Od momentu przyjęcia pojazdu do serwisu będziemy Cię informować o jego stanie technicznym. Otrzymasz film sygnalizujący zalecane naprawy oraz ich kosztorys do zaakceptowania.
Zaakceptuj kosztorys i zapłać online.

Zaakceptuj kosztorys i zapłać online.

Jeśli zaakceptujesz otrzymany kosztorys, serwis ropocznie realizację ustalonych usług. Po ich realizacji otrzymasz fakturę, którą również możesz opłacić online.
Odbierz swój samochód.

Odbierz swój samochód.

Twoje kluczyki czekją na Ciebie w kluczykomacie przez całą dobę. Tylko Ty decydujesz kiedy odbierzesz kluczyki z kluczykomatu i odjedziesz swoim samochodem, by cieszyć się radością z jazdy.

Obsługa serwisowa - zapytaj o szczegóły.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od BMW Inchcape Motor sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody