Dealer BMW Inchcape Warszawa.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Inchcape Warszawa.

Dealer BMW Inchcape Warszawa.

Inchcape Motor Polska należy do największej światowej grupy Inchcape, zajmującej się sprzedażą i obsługą samochodów oraz motocykli różnych marek. W Europie i poza nią współpracujemy z największymi producentami i dystrybutorami branży motoryzacyjnej. Jesteśmy obecni na rynkach dalekiego wschodu, w krajach takich jak Hong Kong i Singapur, gdzie zajmujemy się sprzedażą samochodów Toyota/Lexus, Suzuki, Mazda i Jaguar. Rozwój naszej sieci na świecie, w regionach nawet tak odległych jak Australia i Singapur, pozwolił nam na zdobycie szerokiej wiedzy na temat branży samochodowej oraz bogatego doświadczenia umożliwiającego nam świadczenie usług najwyższej jakości, jako że naszym głównym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów.

W grudniu 2004 rozpoczęliśmy działalność w Polsce, gdzie zajmujemy się sprzedażą oraz obsługą samochodów i motocykli marki BMW oraz samochodów MINI. Oprócz pojazdów oferujemy również szeroki wybór akcesoriów Lifestyle związanych z BMW i MINI, do których obejrzenia gorąco zachęcamy.

Oprócz oferty sprzedażowej Inchcape Motor Polska oferuje cały wachlarz usług związanych z diagnostyką i serwisowaniem samochodów BMW i MINI. Klienci odwiedzający stacje serwisowe naszej firmy mogą liczyć na kompleksową obsługę najwyższej jakości. Solidnie wyszkoleni specjaliści dbają, aby samochody naszych klientów były sprawne i bezpieczne.

Budowę sieci sprzedaży w Polsce rozpoczęliśmy od otwarcia placówek w Warszawie i Wrocławiu. Warto też dodać, iż nasze salony są jednymi z pierwszych w Europie, które spełniają najwyższe standardy jakości firmy BMW. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie w połączeniu z ofertą którą przygotowaliśmy sprawi, iż będą Państwo częstymi gośćmi naszych salonów.

W Warszawie zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia największego salonu BMW w Polsce. W nowym obiekcie poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż motocykli, dysponujemy 3000m powierzchni wystawienniczej oraz imponującym serwisem gdzie mieści się 12 podnośników. Już wkrótce rozpocznie się przebudowa naszej siedziby we Wrocławiu. Do nowego salonu i serwisu zapraszamy w 2012 roku.

Inchcape Motor to przede wszystkim nacisk na jakość obsługi Klienta. w 2005 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością QMA oraz program Inchcape Advantage, który pozwolił nam na spełnianie najwyższych standardów obsługi oraz wyróżnia nas na rynku motoryzacyjnym. Dzięki wytężonej pracy całego zespołu, stworzyliśmy szereg ogólnoświatowych procedur i rozwiązań, które gwarantują, że każdy z naszych klientów zostanie obsłużony na najwyższym poziomie, a każda wizyta będzie wywierała niezapomniane wrażenie.

W trakcie kilku lat obecności na polskim rynku udało nam się osiągnąć znaczące sukcesy w sieci BMW, takie jak Nagroda dla Dealera Roku 2009, Dealera Roku MINI 2010; Najlepszego Dealera Motocyklowego 2010; Dealera Roku 2011. Od czterech lat niezmiennie utrzymujemy pierwsze miejsce w Polsce w kategorii Sprzedaży Produktów Finansowych.

Dla Inchcape zawsze najważniejszy jest Klient. Misją naszej firmy jest ,,Stworzenie Niezapomnianego Wrażenia”, aby byli Państwo nie tylko bardzo zadowoleni z naszych usług, ale również czuli się obsługiwani i traktowani w wyjątkowy i zaskakujący sposób. Jakość obsługi klienta znajduje się w centrum wszystkich działań pracowników Inchcape, dlatego też udaje nam się gwarantować najwyższą jakość współpracy i relacji oraz przeżycie niezapomnianych chwil, które my nazywamy „Magic Moments”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Inchcape, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych:

www.inchcape.pl

www.inchcape.com